Wij over ons

De museumtrein

Dienstregeling

Speciale evenementen

Huren

Zo bereikt u ons

YouTube

Links

ET-Leden

 



In de voetsporen van de Romeinen naar Keulen aan de Rijn - Mei 13 - 2023

Onderweg met de Teuto-Express - stoomtreinrit met 78 468

 13.05.23 ↓↑ (Bad Laer) - Lengerich DB - Köln Hbf u.z.
Spoorwegstation ↓ver aan **Prijzen Vol. / *Ki.4-12 jaar
Lengerich DB 07:30 21:40 67,00 € / 33,50 € #
Kattenvenne 07:45 21:30 67,00 € / 33,50 € #
Ostbevern 07:55 21:20 67,00 € / 33,50 € #
Westbevern 08:10 21:10 64,00 € / 32,00 € #
Münster (Westf.) Hbf 08:30 20:50 64,00 € / 32,00 € #
Nottuln-Appelhülsen 08:40 20:40 62,00 € / 31,00 € #
Buldern 08:55 20:30 62,00 € / 31,00 € #
Dülmen 09:10 20:20 59,00 € / 29,50 € #
Sythen 09:20 20:10 59,00 € / 29,50 € #
Haltern am See 09:30 20:00 59,00 € / 29,50 € #
Köln Hbf 12:00 18:00 ---
Spoorwegstation aan ↑ver 3e klas retour

 

Klik op het betreffende station om Google Maps te openen!

voorlopige reistijden!


# = Early Bird Promotie!!
Bij het boeken en overdragen van tarieven door
31.12.2022 ontvangt u 10% korting op het tarief!
(geldt niet voor toeslagen en het ontbijtpakket!)
 

***************************************************************************

Belangrijke informatie voor ritten in 2023
Alle reizen zullen plaatsvinden onder de dan geldende voorwaarden

van de in elk van de deelstaten passeerde.
We raden nog steeds aan om een mond/neusbedekking te dragen
voor zelfbescherming. De huidige regelgeving
is voor elke reis te vinden op onze homepage.

 
***************************************************************************

"In de voetsporen van

de Romeinen"

 

Reisinformatie

Beoogde locomotief: 78 468


** Alle getoonde tarieven zijn geldig voor de 3. rijtuig klas (houten bank) voor de heen- en terugreis.

 

Toeslagen:

1e klas (upholsteren) alleen online! 20,- € / Persoon
2e klas (upholsteren) 15,- € / Persoon
3e klas (light upholsteren) 05,- € / Persoon

Enkele reis vanaf alle instapstations:
 54,- € (3e klas houten bank)

* Kinderen jonger dan 4 jaar reizen gratis op de schoot van hun ouders, maar hebben geen eigen stoelrecht - we vragen om uw begrip, omdat we met elke stoel moeten berekenen om de kosten te dekken!

 

 

Een verpakt ontbijt kan worden gebruikt voor 5,50 € / persoon aanvullend geboekt worden:
(2 broodjes, 1 pot koffie, thee
of warme chocolademelk)

 

Tickets kunnen hier online besteld worden:

 

Boekingskantoor vooraf:

Tecklenburger Land Tourismus e.V.

Markt 7

49545 Tecklenburg

Tel.: +49 5 4 82 / 92 91 82



De voorwaarden voor deelname voor
Studiereizen van de Eisenbahn-Tradition e.V.


Zo bereikt u ons | Privacy (DSGVO) | Legaals | Startpagina