Wij over ons

De museumtrein

Dienstregeling

Speciale evenementen

Huren

Zo bereikt u ons

YouTube

Links

ET-Leden

 



Nicolaas-Express Ennigerloh - Neubeckum - Münster(Westf.) en terug  December 18 - 2022

Stoomtrein rijdt met 78 468

18.12.22 ↓↑ Ennigerloh - Sendenhorst - Münster (Westf.)
Spoorwegstation ↓ver aan **Prijzen Vol. / *Ki.4-12 jaar
Ennigerloh 10:00 19:30 25,00 € / 12,50 €
Neubeckum 10:30 19:00 25,00 € / 12,50 €
Enniger 10:49 18:43 25,00 € / 12,50 €
Tönnishäuschen 10:59 18:32 25,00 € / 12,50 €
Sendenhorst 11:16 18:12 23,00 € / 11,50 €
Albersloh 11:41 17:50 23,00 € / 11,50 €
MS - Wolbeck 12:00 17:30 21,00 € / 10,50 €
MS - Gremmendorf 12:18 17:15 19,00 € / 09,50 €
Münster (Westf.) Hbf 13:00 16:30 ---
Spoorwegstation aan ↑ver 3e klas retour

 

Klik op het betreffende station om Google Maps te openen!

definitieve reistijden!


Kerstmarkten in Münster

 

(De betreffende organisator is verantwoordelijk voor de openingstijden, de uitvoering en het beheer van de markten. Onze vereniging heeft hier geen invloed op!)

 

***************************************************************************

Belangrijke informatie voor ritten in 2022
Alle reizen zullen plaatsvinden onder de dan geldende voorwaarden

van de in elk van de deelstaten passeerde.
We raden nog steeds aan om een mond/neusbedekking te dragen
voor zelfbescherming. De huidige regelgeving
is voor elke reis te vinden op onze homepage.

 
***************************************************************************

 

Reisinformatie

Beoogde locomotief:


** Alle getoonde tarieven zijn geldig voor de 3. rijtuig klas (houten bank) voor de heen- en terugreis.

 

Toeslagen:

2e klas (upholsteren) 5,- € / Persoon

 

* Kinderen jonger dan 4 jaar reizen gratis op de schoot van hun ouders, maar hebben geen eigen stoelrecht - we vragen om uw begrip, omdat we met elke stoel moeten berekenen om de kosten te dekken!

 

Tickets kunnen hier online besteld worden:

Boekingskantoor vooraf:

Tecklenburger Land Tourismus e.V.

Markt 7

49545 Tecklenburg

Tel.: +49 5 4 82 / 92 91 82

 

Geen fietstransport mogelijk!

 

 

 

Belangrijke informatie voor ritten

op de noordelijke WLE!



De voorwaarden voor deelname voor
Studiereizen van de Eisenbahn-Tradition e.V.


Zo bereikt u ons | Privacy (DSGVO) | Legaals | Startpagina