Wij over ons

De museumtrein

Dienstregeling

Speciale evenementen

Huren

Zo bereikt u ons

YouTube

Links

ET-Leden

 



Stoomtrein rijdt op de Haller Willem naar het stadsfestival in Halle/Westf. 26. Mei 2022

Stoomtrein Shuttlediensten met 78 468 tussen Bielefeld Hbf en Halle

 26.05.22 Bielefeld Hbf - Halle (Westf.)
Spoorwegstation ↓ver ↓ver ↓ver
Bielefeld Hbf 10:10 13:10 16:10
Brackwede 10:19 13:19 16:19
Bi.-Quelle Kupferheide 10:24 13:24 16:24
Bi.-Quelle 10:42 13:42 16:42
Steinhagen (Bielefelder Str.) 10:46 13:46 16:46
Steinhagen 10:49 13:49 16:49
Künsebeck 10:54 13:54 16:54
Halle (Westf.) 10:57 13:57 16:57
Spoorwegstation aan aan aan
 26.05.22 Halle (Westf.) - Bielefeld Hbf
Spoorwegstation ↓ver ↓ver ↓ver
Halle (Westf.) 11:50 14:50 17:50
Künsebeck 11:55 14:55 17:55
Steinhagen 12:00 15:00 18:00
Steinhagen (Bielefelder Str.) 12:03 15:03 18:03
Bi.-Quelle 12:15 15:15 18:15
Bi.-Quelle Kupferheide 12:18 15:18 18:18
Brackwede 12:22 15:22 18:22
Bielefeld Hbf 12:27 15:27 18:27
Spoorwegstation aan aan aan

 

Klik op het betreffende station om Google Maps te openen!

definitieve reistijden!


 

***************************************************************************

Belangrijke informatie voor ritten in 2022
Alle reizen zullen plaatsvinden onder de dan geldende voorwaarden

van de in elk van de deelstaten passeerde.
We raden nog steeds aan om een mond/neusbedekking te dragen
voor zelfbescherming. De huidige regelgeving
is voor elke reis te vinden op onze homepage.

 
***************************************************************************

 

Reisinformatie en prijzen

Beoogde locomotief: 78 468


Tarieven:
Dagkaart: Volwassenen 25,00 €
  Kinderen 4-12 jaar* 12,50 €
Shuttle reizen (heen en terug):  
Volwassenen 12,00 €
Kinderen 412 jaar* 06,00 €
Enkele reis (slechts één richting):
Volwassenen 07,00 €
Kinderen 4-12 jaar* 03,50 €

* Kinderen jonger dan 4 jaar reizen gratis op de schoot van hun ouders, maar hebben geen eigen stoelrecht - we vragen om uw begrip, omdat we met elke stoel moeten berekenen om de kosten te dekken!

Aandacht:
Geen fietstransport mogelijk!!
 

Tickets kunnen hier online besteld worden:

Boekingskantoor vooraf:

Tecklenburger Land Tourismus e.V.

Markt 7

49545 Tecklenburg

Tel.: +49 5 4 82 / 92 91 82


Tickets van DB AG, NWB,
ERB en de VVOWL
hebben in de historische trein
geen geldigheid!
 



De voorwaarden voor deelname voor
Studiereizen van de Eisenbahn-Tradition e.V.


Zo bereikt u ons | Privacy (DSGVO) | Legaals | Startpagina