Wij over ons

De museumtrein

Dienstregeling

Speciale evenementen

Huren

Zo bereikt u ons

YouTube

Links

ET-Leden

 



Matjes-Express naar Emden - 28. Mei 2022

Onderweg met de Teuto-Express - stoomtreinrit met 78 468

 28.05.22 ↓↑ Lengerich DB - Emden Hbf
Spoorwegstation ↓ver aan **Prijzen Vol. / *Ki.4-12 jaar
Lengerich DB - Gl. 2 07:00 22:07 64,00 € / 32,00 €
Hasbergen 07:19 21:56 64,00 € / 32,00 €
Osnabrück Hbf Po - Gl. 3 07:30 21:43 62,00 € / 31,00 €
Osnabrück-Altstadt - Gl. 2 07:45 21:33 62,00 € / 31,00 €
Ibbenbüren-Laggenbeck 08:15 21:09 60,00 € / 30,00 €
Ibbenbüren - Gl. 2 08:22 21:00 60,00 € / 30,00 €
Hörstel 08:46 20:32 58,00 € / 29,00 €
Rheine 08:59 20:19 58,00 € / 29,00 €
Salzbergen 09:09 20:09 58,00 € / 29,00 €
Lingen (Ems) - Gl. 2 09:31 19:32 58,00 € / 29,00 €
Meppen - Gl. 2 09:50 19:13 58,00 € / 29,00 €
Emden Hbf - Gl. 6 11:05 18:00 ---
Spoorwegstation aan ↑ver 3e klas retour

 

Klik op het betreffende station om Google Maps te openen!

definitieve reistijden!


 

***************************************************************************

Belangrijke informatie voor ritten in 2022
Alle reizen zullen plaatsvinden onder de dan geldende voorwaarden

van de in elk van de deelstaten passeerde.
We raden nog steeds aan om een mond/neusbedekking te dragen
voor zelfbescherming. De huidige regelgeving
is voor elke reis te vinden op onze homepage.

 
***************************************************************************

 

Reisinformatie

Beoogde locomotief: 78 468


** Alle getoonde tarieven zijn geldig voor de 3. rijtuig klas (houten bank) voor de heen- en terugreis.
 

 

Toeslagen:

1e klas (upholsteren) 20,- € / Persoon
2e klas (upholsteren) 15,- € / Persoon
3e klas (light upholsteren) 05,- € / Persoon

 

Enkele reis vanaf alle instapstations:
 49,- € (3e klas houten bank)
 

* Kinderen jonger dan 4 jaar reizen gratis op de schoot van hun ouders, maar hebben geen eigen stoelrecht - we vragen om uw begrip, omdat we met elke stoel moeten berekenen om de kosten te dekken!

 

Een verpakt ontbijt kan worden gebruikt voor 5,- € / persoon aanvullend geboekt worden:
(2 broodjes, 1 pot koffie, thee
of warme chocolademelk)
 

Tickets kunnen hier online besteld worden:

Boekingskantoor vooraf:

Tecklenburger Land Tourismus e.V.

Markt 7

49545 Tecklenburg

Tel.: +49 5 4 82 / 92 91 82



De voorwaarden voor deelname voor
Studiereizen van de Eisenbahn-Tradition e.V.


Zo bereikt u ons | Privacy (DSGVO) | Legaals | Startpagina